Kwiaciarnia Łobez

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łobez

Poczta Kwiatowa ® - Łobez -Bukiet od Poczty Kwiatowej ® dla ukochanej osoby, na rocznicę ślubu lub z gratulacjami dla współpracownika. Jesteśmy pewni że się spodobają i zachwycą każdego.

Łobez - miasto położone nad rzeką Regą, w środkowej części Pomorza Zachodniego, w północno-zachodniej Polsce. Ciekawymi, wartymi obejrzenia miejscami Łobza są Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, resztki łobeskich murów obronnych. Łobez jest miastem bardzo nastawionym na turystykę, znajduje się tu kilka opisanych i oznakowanych szlaków rowerowych, turystycznych, konnych oraz kajakowych, tu najbardziej znany Szlak Papieski.

Piękny zapach, który najbardziej czuć wieczorem to znak charakterystyczny Maciejki. Ta “roztrzepana” roślina rośnie do wysokość 30–40 cm, a fioletowolawendowe kwiaty zamykają się w dzień. Maciejka to roślina jednoroczna, dość szybko przekwita. Nie jest natomiast absolutnie wymagająca. Dobrze rośnie na każdej średnio żyznej glebie ogrodowej. Ze względu na swój piękny zapach, warto posadzić Maciejkę blisko miejsc, gdzie lubimy posiedzieć wieczorem. Idealnie sprawdzi się przy ławkach, altanach na balkonach w donicy

Poczta Kwiatowa ® - Łobez - Zamów kwiaty do dowolnego miasta w Polsce i zagranicą. Pokaż, że odległość nie ma znaczenia. Poznaj naszą nową ofertę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: