Kwiaciarnia Lidzbark

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Lidzbark

Poczta Kwiatowa ® - Lidzbark - Dostarczymy kwiatową przesyłkę na terenie całego miasta. I odwrotnie – zamawiając kwiaty w jednej z naszych kwiaciarni oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej ®, można wskazać odbiorcę w dowolnym miejscu w Polsce.

Lidzbark - miasto w powiecie działdowskim, położone na pograniczu Garbu Lubawskiego i Równiny Urszulewskiej, nad rzeką Wel i Jeziorem Lidzbarskim. W pobliżu znajdują się dwa parki krajobrazowe Welski i Górzenieńsko-Lidzbarskim.Zabytkami miasta są reszty gotyckiej baszty zamkowej z XIV wieku, ewangelicko-augsburski kościół z 1829 roku, a także budynki Urzędu Miasta, Szkoły Podstawowej, dworca kolejowego oraz figurka św. Jana Nepomucena z 1802 roku.

Rumianek pospolity należy do jednych z najbardziej znanych i popularnych roślin leczniczych. Rumianek pochodzi z rodziny astrowatych. Ta jednoroczna roślina jest mało wymagająca i bardzo łatwa w uprawie. Kiedy miną przymrozki, należy wsadzić roślinę do wybranego miejsca. Nasiona wystarczy rozrzucić, ugnieść lekko w ziemię i systematycznie nawilżać. Rumianek lubi słoneczne, ciepłe stanowiska.

Poczta Kwiatowa ® - Lidzbark - Kwiaciarnie w Lidzbarku tworzą piękne bukiety kwiatów dla wszystkich mieszkańców miasta. Odwiedź nas i zamów bukiet z Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: