Kwiaciarnia Łęczyca

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Łęczyca

Poczta Kwiatowa ® - Łęczyca - Nasze bukiety są dobrane w taki sposób, że uzupełniają się zapachem i kolorystyką. Wszystko to sprawia, że są piękne. Poczta Kwiatowa ® wie, co to znaczy elegancki prezent.

Łęczyca położona jest na pograniczu Niziny Mazowieckiej i Wielkopolskiej, nad rzeką Bzurą. Zabytkami miasta są: parafialny kościół pod wezwaniem św. Andrzeja z XV wieku, park miejski, a także zespół zamkowy z XIV-XVIII wieku oraz zespół klasztorny dominikanów. Ponadto do rejestru Narodowego Instytutu Dziedzictwa zostały wpisane zespół klasztorny benedyktynów, baszta obronna z XIV wieku i klasycystyczny ratusz z lat 1788-1790.

Lawenda to piękna roślina, która pochodzi z obszarów śródziemnomorskich. Jest rośliną, z której produkowany jest miód. Wytwarzany jest konkretnie z drobnych niebiesko-fioletowych kwiatów lawendy wąskolistnej. Miód lawendowy to jeden z miodów o najwyższej jakości. Ma łagodny aromat tej rośliny, jednak jego smak jest dość intensywny. Miód lawendowy oprócz tego, że jest pyszny - jest także zdrowy. Wspomaga leczenie grypy, przeziębienia i chorób układu oddechowego.

Poczta Kwiatowa ® - Łęczyca - Radość miesza się z zaskoczeniem, kiedy w drzwiach zawita kurier z pięknym bukietem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: