Kwiaciarnia Kutno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kutno

Poczta Kwiatowa ® - Kutno - Największa sieć wysyłająca bukiety - Poczta Kwiatowa ® może zagwarantować, że kwiaty będą zawsze prezentowały się równie pięknie niezależnie od odległości dzielącej nadawcę i odbiorcę.

Kutno leży nad rzeką Ochnią. Legenda głosi, że miasto założył hrabia Piotr, który pochodził z Kutnej Hory i zdecydował się wraz z bratem biskupa Wojciecha uciec z Czech do Polski. W miejscowości warto zwrócić uwagę na piękne Stare Miasto, ratusz, pałac Pocztowy, zespół pałacowy Gierałty, dwór Szymańskich. W mieście znajdują się także 3 parki miejskie, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku dla mieszkańców Kutna. W miejscowości odbywa się też corocznie Święto Róży.

Lilie to eleganckie kwiaty, na które moda trwa nieustannie od wielu lat. Odpowiednia pielęgnacja sprawi, że Lilie odwdzięczą się swoim wyglądem w porze kwitnienia. Jednym z zabiegów, które są konieczne jest zimowanie tych roślin. Lili z grupy tzw. mieszańców orientalnych wykopujemy co rok. Zanim przełożymy je do pojemników, pamiętajmy o suszeniu cebulek. Są dość delikatne, dlatego należy przechowywać je w skrzynkach na przykład z torfem. Miejsce do przechowania cebulek powinno być chłodne.

Poczta Kwiatowa ® - Kutno - Wszystkie osoby, które znajdują się w Kutnie zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni oznaczonych słynnym logiem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: