Kwiaciarnia Krzeszowice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Krzeszowice

Poczta Kwiatowa ® - Krzeszowice -To dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie może towarzyszyć bliskim w ważnym dla nich dniu. Piękne bukiety ze świeżych kwiatów można znaleźć w kwiaciarniach oznaczonych logiem Poczty Kwiatowej ®.

Krzeszowice położone są w południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, na obszarze Garbu Tenczyńskiego oraz Rowu Krzeszowickiego. Miejscowość została założona w 1286 roku. Zabytkami miasta są: kościół pod wezwaniem św. Marcina, Pałac Potockich, dworzec kolejowy z 1847 roku, zespół dawnego folwarku z 1788 roku oraz Łazienki Zofia z 1819.

Areka to roślina, którą często można spotkać w polskich domach. W tym wpisie podpowiemy, jak pielęgnować palmę, aby cieszyć się jej widokiem jak najdłużej. Areka lubi żyzne, wilgotne i przepuszczalne podłoże. Najlepiej czuje się w jasnym miejscu, jednak pamiętajmy. aby bezpośrednio jej nie nasłoneczniać. Ze względu na swoje pochodzenie roślina ta nie lubi suchego powietrza. Zimą najlepiej czuje się w temperaturze 10-15 st. C. Areka będzie dobrze rosła, jeśli w okresie letnim będziemy ją obficie podlewać. Natomiast zimą pozwalać, aby podłoże przeschło.

Poczta Kwiatowa ® - Krzeszowice - Kwiaciarnie w Krzeszowicach są w stanie dostarczyć bukiety do każdego mieszkańca miasta. Pracujące z nami florystki tworzą piękne bukiety w atrakcyjnych cenach.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: