Kwiaciarnia Krynica-Zdrój

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Krynica-Zdrój

Poczta Kwiatowa ® - Krynica - Zdrój - Skraca dystans między ludźmi, bez względu na odległość. Poczta Kwiatowa ® to gwarancja udanej niespodzianki i niezapomnianych wrażeń.

Krynica-Zdrój to miasto położone w Beskidzie Sądeckim, w dolinie potoku Kryniczanka. Otoczona jest przez wzgórza Góry Parkowej, Jasiennika oraz Krzyżowej. Miejscowość została założona w 1547 roku, natomiast prawa miejskie uzyskała w 1889 roku. Co roku w Krynicy-Zdroju organizuje się Europejski Festiwal Opery i Operetki im. Jana Kiepury, który odbywa się pod dyrekcją Bogusława Kaczyńskiego. Są to dwa tygodnie, podczas których odbywają się liczne koncerty z artystami z całego świata.

Stokrotki to zwiastuny wiosny, jako jedne z pierwszych kwiatów, zdobią nasze trawniki. Stokrotka należy do roślin, które możemy śmiało jeść. Zawarte w niej mineralne, garbniki, saponiny, garbniki, kwasy organiczne dobrze działają na nasz układ trawienny. Stokrotki możemy jeść w całości. Ich kwiaty sprawdzą się idealnie, jako posypka np: do sałatek. Korzenie najlepiej zamarynować, wtedy ich słodko - kwaśny smak będzie wyśmienicie smakował z ryżem.

Poczta Kwiatowa ® - Krynica - Zdrój - Wszystkich, którzy chcą wysłać kwiaty do swoich bliskich w kraju i zagranicą zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: