Kwiaciarnia Krosno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Krosno

Poczta Kwiatowa ® - Krosno - Wyślij kwiaty i zrób niespodziankę imieninową, urodzinową lub po prostu, bez okazji. Bukiety stworzone przez współpracujących z Pocztą Kwiatową ® florystów oczarują odbiorcę.

Krosno leży na obszarze Kotliny Jasielsko-Krośnieńskiej. Miasto ze względu na liczne średniowieczne zabytki jest atrakcją turystyczną zwłaszcza dla miłośników historii.

Niewątpliwy urok i prezencję ma także Eustoma, Ze względu na delikatny wygląd, ale i żywotność jest wykorzystywana przez florystów do tworzenia niezwykłych bukietów. Eustoma to kwiatowy “misz -masz”. Jej pąki przypominają Tulipany. Z kolei bardziej rozwinięte mają wygląd zbliżony do Róż. Natomiast po przekwitnięciu mogą skojarzyć się z Makami. Eustomy mogą pochwalić się długą żywotnością, kwiat cięty możne stać w wazonie nawet 14 dni. Zaletą tych kwiatów jest także mnogość kolorów od pastelowych różów, po purpurę.

Poczta Kwiatowa ® - Krosno - Zamów kwiaty w najlepszej cenie. Z gwarancją solidności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: