Kwiaciarnia Kozienice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kozienice

Poczta Kwiatowa ® - Kozienice - Kwiaty selekcjonowane przez naszych florystów mogą posłużyć do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji. Poczta Kwiatowa ® to ekspert w dziedzinie kwiatów i sprawiania niespodzianek.

Kozienice leżą w Dolinie Środkowej Wisły nad rzeką Zagożdżonką. Turystów odwiedzających to miasto zachęcamy do podziwiania Kozienickiego Parku Krajobrazowego. To teren na którym można spotkać niesamowitych przedstawicieli ssaków, ptaków i gadów.

Okres zimy to czas, w którym o zwierzęta i rośliny powinniśmy dbać jeszcze bardziej. Jedną z roślin, które należy zabezpieczyć przed mrozami jest Róża. Przygotowując Róże do zimy trzeba mieć pewność, że są w stanie spoczynku. Najlepiej zabieg ten rozpocząć od pierwszych przymrozków. Ważne jest, aby zapewnić jej stałą temperaturę. Jest wiele metod zimowania tych kwiatów. Podstawę krzewów obsypujemy ok 20 cm warstwą torfu, ziemi ogrodowej. Na wierzch kładziemy gałązki świerkowe. W przypadku wyższych krzewów dobrze jest zastosować agrowłókninę. Na koniec pędy korony otulamy i zawiązujemy sznurkiem na spodzie.

Poczta Kwiatowa ® - Kozienice - Jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: