Kwiaciarnia Kostrzyn nad Odrą

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kostrzyn nad Odrą

Poczta Kwiatowa ® - Kostrzyn nad Odrą - Nasza firma w swojej ofercie ma także szeroką gamę oryginalnych podarunków. Można wybrać idealny prezent dla każdego bez wychodzenia z domu. Poczta Kwiatowa ® dostarczy upominek do osoby, którą chcesz nim obdarować. Ciesz się radością obdarowywania.

Kostrzyn nad Odrą położony jest u ujścia Warty do Odry, w zachodniej części Kotliny Gorzowskiej. Na terenie miasta znajduje się Park Krajobrazowy „Ujście Warty”, który jest unikalną ostoją ptaków wodnych i błotnych.

Goździki w latach 70’ i 80’ były niekwestionowanymi królami polskiego rynku kwiaciarskiego. Dziś moda na te kwiaty zatoczyła koło. Znów są w modzie, dlatego warto dowiedzieć się czegoś więcej o tych wyjątkowych kwiatach. Goździki można wręczać z okazji urodzin i imienin. Coraz częściej trafiają także do wiązanek niesionych przez panny młode w dniu ślubu, jak również do męskich butonierek. Kupując bukiet, można zdecydować się zarówno na tylko jeden gatunek, z płatkami w jednym albo kilku kolorach, jak i na kreatywne kompozycje z innymi kwiatami. Przyjęło się, że pasują do Gerber, Lilii, Irysów, Chryzantem oraz Anemonów. Wybór jest bardzo duży, warto więc odkryć swój ulubiony sposób wykorzystania Goździków.

Poczta Kwiatowa ® - Kostrzyn nad Odrą - Obdarowywanie bliskich osób to jeden z najpiękniejszych zwyczajów na Ziemi. Nasze prezenty wywołają radość w oczach i uśmiech na twarzy Twoich bliskich.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: