Kwiaciarnia Korsze

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Korsze

Poczta Kwiatowa ® - Korsze - Piękne kwiaty to najlepszy pomysł na prezent dla bliskich. Każda okazja jest dobra do świętowania: urodziny, imieniny i wiele innych. Pokaż, że pamiętasz i zamów kwiaty od Poczty Kwiatowej ®.

Nazwa Korsze pochodzi z języka niemieckiego - Korschen, pruskie Karsi. Prawa miejskie zostały przyznane w 1962 roku. Znajduje się tu węzeł kolejowy, przez miasto przechodzi droga wojewódzka nr 590 (Korsze - Reszel - Biskupiec). W rejestr zabytków w Korszach zostały wpisane dawny kościół ewangelicki, który obecnie jest cerkwią prawosławną Świętych Piotra i Pawła z 1903 roku, neogotycki kościół z 1903 roku, który został rozbudowany w 1958 roku..

Mięta jest niezwykle aromatyczna i orzeźwiająca, swoją nazwę zawdzięcza nimfie Menthe. Roślina ta znana jest na całym świecie, a można spotkać ok jej 30 gatunków. Ze wszystkich gatunków najbardziej znana jest jej odmiana pieprzowa. Odkryto ją w 1696 roku w ogrodzie angielskim. Mięta pieprzowa jest hybrydą czterech gatunków. Mięta pieprzowa osiąga wysokość 50 cm, a jej łodygi i liście są ciemnozielone. W porze kwitnienia daje drobne, fioletowe kwiatki.

Poczta Kwiatowa ® - Korsze - Współpracujące z naszą firmą kwiaciarnie słyną z profesjonalnego podejścia do klienta. Każdy bukiet jest dziełem sztuki. Zamów kwiaty w jednej z placówek oznaczonych logo Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: