Kwiaciarnia Konin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Konin

Poczta Kwiatowa ® - Konin - Specjalnie wyselekcjonowane kwiaty, oryginalne kompozycje i najwyższy standard usług można znaleźć w Poczcie Kwiatowej ®.

Konin to miasto położone na historycznym Szlaku Bursztynowym i Szlaku Piastowskim, gdzie do dziś przenikają się różne kultury i wyznania. Tradycja i historia Konina sprawia, że przyciąga ono coraz więcej turystów.

Chryzantemy pochodzą z Dalekiego Wschodu. Znamy je przede wszystkim jako złociste, duże kwiaty. Można je uprawiać w pojemnikach na tarasach i balkonach. Występują w wielu kolorach m.in. białym i różowym. Chryzantemy to rośliny, które jesienią są jednym z najpopularniejszych kwiatów. Długie i obfite kwitnienie ,a także feria barw powodują, że odmian Chryzantem przybywa z roku na roku. Wśród nich są i takie, które z powodzeniem można sadzić w gruncie i przezimować. Na rynku dostępne są rośliny o rozmaitych kwiatostanach na przykład pojedynczych, półpełnych i pełnych.

Poczta Kwiatowa ® - Konin - Nie mogło nas zabraknąć w tym uroczym mieście. Zapraszamy do kwiaciarni oznaczonych słynnym logo.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: