Kwiaciarnia Koluszki

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Koluszki

Poczta Kwiatowa ® - Koluszki - Nasi pracownicy są prawdziwymi artystami, dla których wykonanie bukietu stanowi sztukę. Dzięki ich poświęceniu oraz profesjonalizmowi, Poczta Kwiatowa ® może być liderem branży florystycznej.

Koluszki położone są na Równinie Koluszkowskiej, między Garbem Łódzkim, a Wysoczyzną Rawską, nad rzeką Mrogą. Ciekawostką jest fakt, że w mieście znajduje się jedyny w Polsce Wydział Niedoręczalnych Przesyłek Poczty Polskiej. Gromadzi się tu przesyłki, których nie można doręczyć adresatowi, przechowuje się je przez 13 miesięcy. Potem wystawia się je na ogólnodostępny publiczny przetarg.

Lawenda to dekoracyjna krzewinka o wąskich ozdobnych listkach i kwiatach zebranych w kłosy. Lawendy dorastają do 50 centymetrów, kwitną od czerwca do października. Jest to roślina uniwersalna, którą możemy sadzić w ogrodach, rabatach, ale także w doniczce nadaje się na ozdobę mieszkań. Cały urok Lawendy zawdzięczamy subtelnym kwiatom i oczywiście pięknemu zapachowi. Najczęściej spotykamy niebieską lub fioletową ale są i odmiany, które mają białe lub różowe.

Poczta Kwiatowa ® - Koluszki - Podaruj prezent od serca, pełen radości i pozytywnych uczuć.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: