Kwiaciarnia Kęty

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kęty

Poczta Kwiatowa ® - Kęty- Kwiaty na urodziny, imieniny, gratulacje z okazji narodzin dziecka, oryginalne kosze prezentowe i wiele innych. Sprawdź, co Poczta Kwiatowa ® ma w swojej ofercie.

Kęty położone są w zachodniej części województwa małopolskiego, w powiecie oświęcimskim. Miasto prawa miejskie otrzymało w XIII wieku. W mieście są także warte zobaczenia zabytki. Mowa przede wszystkim o: kamieniczkach, rynku, kościele św. Jana Kantego, który został wybudowany w stylu barokowym, dawnej synagodze i innych.

Granat to roślina, która rodzi pyszne owoce. Soczyste, czerwone ziarenka mają słodko, cierpki smak. W naturze granaty osiągają wysokość 3–4 m i mają pokrój krzewu. W doniczkach dorastają do mniejszych rozmiarów. Jeśli chcemy wyhodować własną roślinę, mamy na to dwa sposoby. Poprzez wysiew nasion do doniczek o każdej porze roku. Możemy także zrobić to poprzez ukorzenienie sadzonek zielonych. Najlepiej od od początku marca do początku sierpnia.Granat nie lubi przesadzania, dlatego róbmy to tylko wtedy, kiedy doniczka okaża się zbyt mała.

Poczta Kwiatowa ® - Kęty - Kwiaty na zamówienie pod wskazany adres to tylko część naszej oferty. Zobacz, co przygotowaliśmy dla CIebie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: