Kędzierzyn-Koźle

Produkty dostępne w miejscowości Kędzierzyn-Koźle

Poczta Kwiatowa ® - Kędzierzyn - Koźle - Podaruj bliskim wyjątkowe kwiaty, które znajdziesz w ofercie Poczta Kwiatowa ®.

Kędzierzyn - Koźle to pełne uroku miasto położone na Nizinie Śląskiej. Kędzierzyn - Koźle to miejsce, gdzie można odpocząć na łonie natury i podziwiać lokalne zabytki.

Odpoczynek na łonie natury to nie tylko parki, lasy, ale i łąki. Jednym z najbardziej znanych łąkowych kwiatów jest Jastrun właściwy nazywany m.in. Margaretką. Tak, jak pisaliśmy wcześniej, rośliny te możemy uprawiać w przydomowych ogródkach. A jak je pielęgnować? Margaretki to rośliny lubiące wilgoć, dlatego trzeba pamiętać o ich codziennym podlewaniu, zwłaszcza w upalne dni. Zabiegiem pielęgnacyjnym Margaretki jest jej przycinanie, które należy robić 2 razy w roku. Najpierw usuwamy przekwitłe pędy, natomiast za drugim razem wycinamy całe rośliny bezpośrednio nad ziemią.

Poczta Kwiatowa ® - Kędzierzyn - Koźle - Kwiaty pod wskazany adres to najlepsze rozwiązanie dla osób, które nie mogą towarzyszyć bliskim w ważnym dla nich dniu.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: