Kwiaciarnia Kazimierza Wielka

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kazimierza Wielka

Poczta Kwiatowa ® - Kazimierza Wielka - W tym mieście można także skorzystać z usług Poczty Kwiatowej ®. Najlepsze prezenty i oryginalne kompozycje kwiatowe w atrakcyjnych cenach.

Kazimierza Wielka leży na obszarze tzw. Niecki Nidziańskiej. Jest to obniżenie między Górami Świętokrzyskimi a Wyżyną Krakowsko-Częstochowską. Położenie oraz sprzyjający turystyce klimat sprawiają, że miasto cieszy się coraz większą popularnością.

Akebia pięciolistkowa to wieloletnie pnącze. Jej naturalne środowisko to Japonia, Chiny i Korea. Roślina ta kwitnie pod koniec kwietnia i w maju. Jej urok to drobne kwiaty i gęste liście. Akebia także rodzi owoce, które nadają się do spożycia. Akebia pięciolistkowa doskonale nadaje się do sadzenia przy altanach oraz innych podporach. Dorasta do 5–10 m wysokości Nie jest wymagająca. Może rosnąć na każdym stanowisku. Jednak najlepiej rośnie na stanowisku półcienistym, Ciekawostką jest, że Akebia pięciolistkowa w rejonach z których pochodzi uznawana jest za roślinę leczniczą.

Poczta Kwiatowa ® - Kazimierza Wielka - Podaruj bliskim wyjątkowe prezenty, które zaskoczą i sprawią wielką radość. Zamów już dziś.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: