Kwiaciarnia Kąty Wrocławskie

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Kąty Wrocławskie

Poczta Kwiatowa ® - Kąty Wrocławskie - Odwiedź nasze partnerskie kwiaciarnie i wybierz wyjątkowy bukiet. a Poczta Kwiatowa ® chętnie będzie pośredniczyć w Twoim miłosnym wyznaniu.

Kąty Wrocławskie leżą na wschodnim krańcu Równiny Kostomłotów, opływa je Bystrzyca i Strzegomka.Okolice miasta są obfite w wiele atrakcji dla zwiedzających m.in. najstarszy zachowany zabytek: Kościół parafialny pod wezwaniem św. Piotra i Pawła, Ratusz, Pałac w Samotworze.

Kwiatowym symbolem nadchodzącego lata są bez wątpienia Słoneczniki. Ich żółte płatki i kształt kwiatostanu przypominają o świecącym słońcu w najgorętszej porze roku. A jaką symbolikę mają te słoneczne kwiaty? W przypadku Słoneczników jest to ułatwione zadanie, ponieważ kojarzą się głównie z miłym, sympatycznym gestem. Szukając dokładnego znaczenia tych kwiatów można natrafić na wiele, głównie sprzecznych opisów. Od namiętności i szaleńczego zaślepienia, przez szczęście i zabawę aż do pychy czy arogancji. W potocznej opinii pozostają one po prostu oznaką radości i uśmiechu.

Poczta Kwiatowa ® - Kąty Wrocławskie - Kwiaty są przybraniem dla tego, czego nie można ubrać w słowa! .

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: