Kwiaciarnia Katowice

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Katowice

Poczta Kwiatowa® – Katowice wybiera za partnerów wyłącznie najlepsze kwiaciarnie w Polsce. Floryści Śląska słyną z profesjonalnej organizacji i niepowtarzalnych aranżacji kwiatowych. Kwiaciarnie oznaczone logo Poczty Kwiatowej® są w stanie posłać kwiaty w każdy zakątek miasta.

Katowice to historyczne miasto położone na południu kraju. Stanowi najważniejszy ośrodek Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest tam także miejsce dla przyrody. Mieszkańcy Katowic mogą odpocząć w jednym z tamtejszych, znanych rezerwatów przyrody Lesie Murckowskim oraz florystycznym częściowym rezerwacie przyrody „Ochojec”.

W przydomowych ogrodach i tarasach również możemy stworzyć własną oazę zieleni. Wystarczy trochę czasu, kreatywności i oczywiście ulubionych roślin. Naszą propozycją dla takich miejsc są jedne z najpiękniejszych ogrodowych kwiatów - Hortensje. Rośliny te to przybyszki z Azji, które do Europy trafiły w XVIII. Mają duże, kuliste kwiatostany w różnorodnej kolorystyce, niektóre odmiany mają kolor zależny od odczynu pH gleby. Mogą być np: niebieskie, różowe. Ich wysokość głównie zależy od odmiany i warunków w jakich jest hodowana. Ogrodowe odmiany dorastają do metra wysokości. Zaletą hortensji jest jej trwałość, kwiaty zdobią roślinę nawet po zaschnięciu.

Poczta Kwiatowa® – Katowice. Zamów kwiaty do Katowic lub do dowolnego innego miasta w Polsce, wypróbuj naszą kwiaciarnię i przekonaj się, ile radości może sprawić bliskim piękny bukiet i wzruszające życzenia wypisane na eleganckim bilecie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: