Kwiaciarnia Karlino

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Karlino

Poczta Kwiatowa ® - Karlino- Współpracujące z nami kwiaciarnie słyną z indywidualnego podejścia do klienta. Zamów bukiet, a Poczta Kwiatowa ® resztę zrobi za Ciebie.

Karlino miasto położone jest w widłach dwóch rzek Radwi i Parsęty, oddalone o około 6 kilometrów od Białogardu. W XIII wieku przez miasto przebiegał tak zwany Szlak Solny. Zabytkami w Karlinie są park miejski znajdujący się na ulicy Szczecińskiej, zespół folwarczny z XIV wieku, całe śródmieście miasta oraz kościół parafialny pod wezwaniem św. Michała Archanioła z 1510 roku.

Juka domowa to jedna z najpopularniejszych roślin, które kupujemy do domu. Charakteryzuje się sztywnymi, ciemnozielonymi liśćmi. Z kolei jej wysokość może być różna i jest uzależniona głównie od wysokości pnia. Jej wygląd przypomina małą palmę, dlatego w naszych wnętrzach Juka nadaje nutę egzotyki. Rośliny te należą do agawowatych. Jej rodzime tereny to Ameryka Północna i Środkowa. W naturze Juki żyją w trudnych warunkach, dzięki temu ich domowa uprawa jest mało wymagająca.

Poczta Kwiatowa ® - Karlin o- Dostarczymy kwiaty do każdego zakątka tej uroczej miejscowości. Zamów bukiet i ciesz się radością ukochanej osoby, kiedy podziękuje Ci za niespodziankę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: