Kwiaciarnia Jeziorany

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Jeziorany

Poczta Kwiatowa ® - Jeziorany - Jesteśmy łącznikiem uczuć między dwojgiem ludzi. Idealnym rozwiązaniem jest zamówienie kwiatów, które zostaną dostarczone do rąk bliskiej osoby. Poczta Kwiatowa ® to ekspert w dziedzinie sztuki florystycznej.

Jeziorany to miasto, w okolicy którego, znajduje się kilka jezior, są to Jezioro Luterskie, Ławki, Blanki i Pierścień. W pobliżu rzeki Symsarny znajduje się rezerwat dzikiego ptactwa o powierzchni 32 hektarów, gdzie znajduje się około 50 gatunków kwiatów. Zabytkami w mieście są: także gotyckie mury miejskie, kościół zbudowany w tym samym stylu pod wezwaniem św. Bartłomieja z 1390 roku.

Wanilia od wieków uważana była za drogocenną i królewską roślinę. Była także uznawana za afrodyzjak. Dlaczego Wanilia do tej pory jest w czołówce najdroższych przypraw świata. Cała tajemnica to czasochłonnym proces fermentacji. Zanim wymyślono sztuczne zapylanie, kwiat Wanilii mógł być zapylony tylko przez jeden dzień w roku. Mogły to zrobić jedynie pszczoły i kolibry. Tak, jak wcześniej wspominaliśmy dużym ułatwieniem było wprowadzenie w 1836 przez Charles’a Morren’a sztuczne zapylanie.

Poczta Kwiatowa ® - Jeziorany - Nie mogło nas zabraknąć i tu. Wszystkim mieszkańcom tego miasta oferujemy wyjątkowe bukiety z dostawą do domu

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: