Kwiaciarnia Jastarnia

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Jastarnia

Poczta Kwiatowa ® - Jastarnia- Kwiaciarnie w Jastarni dostarczają kwiaty do prawie 4 tysięcy mieszkańców miasta, ale także do wielu turystów odwiedzających miasto, przede wszystkim w sezonie wakacyjnym.

Jastarnia to miasto położone na Mierzei Helskiej. Miejscowość jest kurortem nadmorskim z sześcioma morskimi kąpieliskami, przystanią morską oraz portem. Znajdują się tu także: port rybacki, Cmentarzowa Góra, Kapliczka Świętej Rozalii, a także Ośrodek Oporu Jastarnia, zabytkowa chata rybacka z 1881 roku, Muzeum pod Strzechą, latarnia morska, lądowisko.

Liczi czyli śliwka chińska to owoce, które rośnie w gronach, a dojrzewają tylko na drzewie. Niemożliwe jest przeniesienie tego procesu w żadne inne miejsce. Liczi to owoc, z którym wiąże się jeszcze wiele innych ciekawostek. W Chinach uprawiano te owoce ponad 3700 lat temu, a cesarze wierzyli, że Liczi jest źródłem siły, energii i dobrego nastroju. Nic w tym nadzwyczajnego, oprócz faktu, że drzewa Liczi rosły południu. “Przez wiele lat zaufani jeźdźcy podróżujący konno przywozili liczi dla cesarzy. Bezpieczeństwo takiego transportu było sprawą wagi państwowej”

Poczta Kwiatowa ® - Jastarnia - Bukiety, które można znaleźć w ofercie Poczty Kwiatowej ® prawdziwymi małymi dziełami sztuki florystycznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: