Kwiaciarnia Jarocin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Jarocin

Poczta Kwiatowa ® - Jarocin - Kwiaty są od wieków symbolem uwielbienia i elegancji. Podkreśl, co czujesz wysyłając bukiet od Poczty Kwiatowej ® bliskiej osobie.

Jarocin to nie tylko zagłębie muzyki, ale także atrakcyjne miejsce dla turystów. Do ciekawych miejsc można zaliczyć XIX wieczny ratusz i kościół św. Marcina, Pałac Radolińskich, Skarbczyk i najdłuższą w Europie aleję grabową.

Chryzantemy to królowe jesieni. Zachwycają swoim wyglądem, ale mają jeszcze jedną ważną cechę. Pomagają bowiem wzmacniać organizm w porach jesienno - zimowych. Kiedy dokucza nam bolące gardło, czy spadek odporności warto regularnie pić herbatkę ze złocistej Chryzantemy, ponieważ zawiera ona sporą dawkę witaminy C. Taki napar przygotowuje się zalewając kwiaty wodą o 90 stopniach C. Po chwili, kiedy herbatka osiągnie złoty kolor, odsączamy kwiaty. Można wykorzystać je jeszcze do 3 takich herbatek, a każda z nich będzie miała inną nutę smakową.

Poczta Kwiatowa ® - Jarocin - Wybierz jeden z bukietów zaprojektowanych przez naszych florystów, dołącz do bukietu kwiatów piękne życzenia, które zamieścimy na bilecie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: