Kwiaciarnia Poczta Kwiatowa ® - Inowrocław - Piękne kwiaty z pewnością odzwierciedlą Twoje pozytywne emocje. Wyślij bukiet za pośrednictwem Poczty Kwiatowej ®. Inowrocław to stolica Kujaw Zachodnich. Miasto łączy w sobie atrakcje turystyczno-przyrodnicze

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Poczta Kwiatowa ® - Inowrocław - Piękne kwiaty z pewnością odzwierciedlą Twoje pozytywne emocje. Wyślij bukiet za pośrednictwem Poczty Kwiatowej ®. Inowrocław to stolica Kujaw Zachodnich. Miasto łączy w sobie atrakcje turystyczno-przyrodnicze

Poczta Kwiatowa ® - Inowrocław - Piękne kwiaty z pewnością odzwierciedlą Twoje pozytywne emocje. Wyślij bukiet za pośrednictwem Poczty Kwiatowej ®.

Inowrocław to stolica Kujaw Zachodnich. Miasto łączy w sobie atrakcje turystyczno-przyrodnicze oraz kulturalne i oczywiście historyczne. Długie spacery podczas, których można nawdychać się rześkiego inowrocławskiego powietrza posłużą zdrowiu i zrelaksują każdego.

Wiemy już, że Mieczyki to kwiaty, które potrzebują słonecznych stanowisk i żyznej gleby. Co jeszcze warto wiedzieć o tych roślinach? Mieczyki nie są odporne na niskie temperatury i dlatego w naszym klimacie nie mogą spędzać zimy w gruncie. Najlepiej wykopywanie bulw rozpocząć w okolicach października. Następnie przyciąć wyrastające pędy. Oczyszczoną bulwę suszymy w ciepłym miejscu przez tydzień. Zabieg oczyszczania i suszenia bulwy przeprowadzamy jeszcze 2 razy (stopniowo). Ostatni etap kończymy umieszczeniem bulw w ażurowych skrzynkach, które przechowujemy aż do wiosny.

Poczta Kwiatowa ® - Inowrocław- Kwiaty to elegancka oprawa każdej ważnej uroczystości. Zamów bukiet z bilecikiem, który będzie nietuzinkową niespodzianką.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: