Kwiaciarnia Iława

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Iława

Poczta Kwiatowa ® - Iława - Kwiaty wybierane przez naszych florystów mogą posłużyć do stworzenia niepowtarzalnych dekoracji. Poczta Kwiatowa ® to ekspert w dziedzinie sprawiania niespodzianek.

Przez Iławę przepływa rzeka Iławka. To bardzo ważny ośrodek wypoczynkowy i turystyczny w regionie, ponieważ znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polskich. Miasto jest jednym z najstarszych w regionie – zostało założone w 1305. Ze względu na swoje położenie geograficzne Iława jest bardzo znaczącym ośrodkiem sportów wodnych w regionie.

Orchidee to rośliny znane na całym świecie już od wieków. Ich popularność nadal rośnie, a odmian przybywa. Ale skąd wzięła się ich nazwa? Pochodzenie nazwy jest dość kontrowersyjne, ponieważ w języku greckim orchis nawiązuje do męskiej anatomii. Nazwę tę roślinom tym nadał Teofrast z Eresos. W średniowieczu do nazwy Orchidei “dołączono” także pogląd, że kształt oraz kolor rośliny ma zastosowanie w leczeniu m.in. płodności. W Polsce rzadziej używamy egzotycznej nazwy Orchidea, częściej wybieramy po prostu Storczyk.

Poczta Kwiatowa ® - Iława - Wyślij kwiaty do ukochanej. Pokaż, że pamiętasz o rocznicy, urodzinach, czy innej ważnej okazji.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: