Kwiaciarnia Gubin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gubin

Poczta Kwiatowa ® - Gubin - Współpracujący z Pocztą Kwiatową ® floryści, dbają, aby bukiet, który zamówisz był pełen świeżych kwiatów i eleganckich dodatków. Staranność, świeżość kwiatów i solidna dostawa to nasze priorytety.

Gubin powstał w XII wieku, a w XIII uzyskał prawa miejskie. Zabytkami w mieście są: katedra pw. Świętej Trójcy, mury obronne z basztami, piekarnia, synagoga, krzyże pokutne. Ważny element krajobrazu Gubina stanowią parki. Mieszkańcy miasta mogą zrelaksować się m.in. w: w Parku Adama Mickiewicza, Parku Aleksandra Waszkiewicza, Parku im. 5 Dywizji. Ze względu na swoje położenie geograficzne- sąsiedztwo z Niemcami- miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem handlowym.

Gorzknik kanadyjski jest znaną rośliną, wykorzystywaną w medycynie. Gorzknik ma ciemno żółte, grube kłącza, z których odchodzą cienkie korzenie. Roślina ta rodzi owoce, kwiaty o jasnozielonej lub jasnoróżowej barwie szybko więdną i wytwarzają owoc, który podobny jest do malin. Gorzknik najbardziej popularny jest w USA, czy Kanadzie. W Polsce uprawiany jest rzadziej. Potrzebuje osłoniętego od wiatru, wilgotnego i słonecznego stanowiska. Potrzebuje także spulchnionej gleby próchniczej o wysokiej zawartości składników odżywczych

Poczta Kwiatowa ® - Gubin - Do bukietu dołącz romantyczny liścik z romantyczną treścią. Dostawa obejmuje całą Polskę i wiele miejsc na świecie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: