Kwiaciarnia Gryfino

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gryfino

Poczta Kwiatowa ® - Gryfino - Podaruj bukiet pełen miłości. Czerwone Róże to klasyk, który kochają wszystkie kobiety. Zamów kwiaty w kwiaciarniach oznaczonych słynnym logiem Poczta Kwiatowa ®

W Gryfinie znajduje się Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry. Miejscami, które warto tu zwiedzić są Brama Bańska z XIV wieku, mury obronne powstałe na przestrzeni XIV i XV wieku oraz Kościół Narodzenia NMP. Gryfino to ośrodek zajmujący się przemysłem drzewnym, znajdują się tu dwa tartaki, a także zakład produkujący węgiel drzewny.

Zatrwian to roślina dekoracyjna, która stanowi bardzo oryginalną ozdobę rabatową.Odmian tej rośliny jest wiele. Jednak najczęściej w naszych ogrodach możemy spotkać Zatrwian wrębny, którego uprawę najlepiej zacząć od wysiewu nasion do skrzynek w marcu. Roślina ta potrzebuje słonecznego stanowiska i sporadycznego podlewania. Zatrwian wrębny zazwyczaj kwitnie od lipca, aż do września. Na rynku można spotkać różne odmiany kolorystyczne tej rośliny.(biały, fioletowy, niebieski, żółty, różowy) Kwiaty można łatwo ususzyć i dodawać do okolicznościowych kompozycji.

Poczta Kwiatowa ® - Gryfino - Nie mogło nas zabraknąć i w tym mieście. Na wszystkich mieszkańców i turystów czekają floryści współpracujący z Pocztą Kwiatową ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: