Kwiaciarnia Grójec

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Grójec

Poczta Kwiatowa ® - Grójec - Dzięki naszej usłudze możesz sprawić wyjątkową niespodziankę wysyłając kwiaty z miłosnym liścikiem. Floryści z Poczty Kwiatowej ® kompozycję ozdobią eleganckimi akcentami lub zestawią z pysznymi słodkościami.

Grójec - to miasto słynące z uprawy i przetwórstwa jabłek. Pierwsze sady w tych okolicach powstały w XVI wieku, kiedy to królowa Bona dostała tu duże ziemie, które przeznaczyła na drzewa owocowe. Okolice Grójca są więc najważniejszym polskim regionem uprawy i przetwórstwa tych owoców.

Grójec to miasto sadów, dlatego w naszym wpisie przedstawimy przepis, który jest połączeniem jabłek i Dzikiej Róży. Do zrobienia dżemu potrzebujemy 25 dag owoców Róży, 70 dag jabłek i 50 dag cukru. Umyte jabłka trzeba pokroić na mniejsze części. Dodać do nich cukier i niewielką ilość wody i rozgotować je. Następnie dodać oczyszczone owoce Róży. Gotować do momentu, kiedy zrobi się gęsty. Gotowy dżem włożyć do słoików, zakręcić i odwrócić do góry dnem. Smacznego.

Poczta Kwiatowa ® - Grójec - Dostarczy kwiaty do tego owocowego miasta w mniej niż 4 godziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: