Kwiaciarnia Gostynin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gostynin

Poczta Kwiatowa ® - Gostynin - Wybiera do swoich bukietów specjalnie wyselekcjonowane kwiaty. Poczta Kwiatowa ® wie, co to znaczy dobra jakość.

Gostynin to miasto, w którym miejscami wartymi obejrzenia są tu na pewno: trzy rezerwaty przyrody: Dybanka, Dolina Osetnicy i Drzewce, liczne jeziora, pobliski park krajobrazowy, urbanistyczny układ miasta z XIV wieku oraz pierwszej połowy XIX wieku, a także klasycystyczny Ratusz z XIX wieku, który wykończony został wieżą zegarową z ażurową latarnią.

Chabry to kwiaty, które przekazują pozytywną energią i wywołują wspomnienia gorącego lata. Oprócz swojego uroku, znane są także ze swoich leczniczych właściwości. W roślinach tych można znaleźć m.in. flawonoidy, antocyjanidyny, sole mineralne. Związki te mają korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Chabry mają także właściwości moczopędne i przeciwbakteryjne. Napar z tej rośliny pomaga w niestrawnościach, ale także można nim przemywać oczy - niweluje dyskomfort, przy zapaleniu spojówek. Chaber pomoże nam w walce z łupieżem. Poleca się także kąpiele z dodatkiem Chabrów, zwłaszcza osobom, które mają podrażnioną skórę.

Poczta Kwiatowa ® - Gostynin - Postaw na wyjątkowy prezent w postaci prezentów i pięknych bukietów. Wybierz coś dla siebie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: