Kwiaciarnia Gorzyce

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gorzyce

Poczta Kwiatowa ® - Gorzyce- Impreza firmowa, czy spotkanie z przyjaciółmi, a może ślub?. Zamów piękne kwiaty z Poczty Kwiatowej ®, które okraszą każdą ważną uroczystość.

Gorzyce są częścią ziemi rybnicko-wodzisławskiej. Gmina od północnego wschodu i wschodu graniczy ona z Kotliną Oświęcimską. Okolice Gorzyc to miejsca zielone i zalesione. Na szczególną uwagę turystów pod względem krajobrazowym zasługuje Dolina Odry, w której można odpocząć od codziennego zgiełku.

„Na górze róże, na dole fiołki”- rośliny te znamy przede wszystkim ze starego powiedzenia. Skąd pochodzą Fiołki, co o nich wiemy? W tym wpisie postaramy się przekazać trochę informacji na temat tych roślin. Rodzina fiołkowatych obejmuje ok 400 gatunków. Rośliny te są obecne prawie we wszystkich środowiskach umiarkowanego klimatu. Rosną w lasach, na polanach, bagnach. Mimo zróżnicowania i wielu odmian. Cechą charakterystyczną dla tych roślin jest to, że składają się z pięciu płatków. W Polsce możemy spotkać 25 gatunków Fiołków, niektóre z nich są zagrożone wyginięciem.

Poczta Kwiatowa ® - Gorzyce - Nasze kwiaciarnie służą swoimi pomysłami i umiejętnościami mieszkańcom tego miasta. Zajrzyj do naszej oferty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: