Kwiaciarnia Gorzów Wielkopolski

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gorzów Wielkopolski

Poczta Kwiatowa ® - Gorzów Wielkopolski. Kwiaty czasem wyrażają więcej emocji niż słowa, dlatego Poczta Kwiatowa ® ma swoją kwiaciarnię także w Gorzowie Wielkopolskim. Kwiaty można zamówić zarówno online, jak i odwiedzając partnerską kwiaciarnię oznaczoną naszym logiem.

Gorzów Wielkopolski położony jest na siedmiu wzgórzach nad rzeką Wartą. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem gospodarczym, szczególnie jeśli chodzi o sektor usług i handlu. Jak wiemy, ten z kolei nie może obejść się bez pieniędzy. W naszym wpisie przedstawimy Państwu serię monet z 2013 roku, która była dedykowana najpiękniejszym kwiatom na świecie. Mennica Polska zaprezentowała m.in. monetę kolekcjonerską „Goździk”. Goździk to kwiat zakochanych i zwycięzców. Greccy wojownicy, nosili te rośliny jako talizmany w czasie walk. Z kolei w epoce elżbietańskiej robiono z nich bukiety i malowano na obrazach.

Gorzów Wielkopolski liczy ponad 125 tys. mieszkańców – do każdego z nich Poczta Kwiatowa ® jest w stanie dostarczyć piękne kwiaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: