Kwiaciarnia Gołdap

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Gołdap

Poczta Kwiatowa ® - Gołdap - W mieście można także skorzystać z usług Poczty Kwiatowej ®. To sieć najlepszych kwiaciarni, które oferują przepiękne kompozycje.

Gołdap położony jest w północnej Polsce. Nazwa miejscowości pochodzi z języka staropruskiego i oznacza „rzekę płynącą w dolinie”. Miasto jest jednym z najstarszych ośrodków w regionie. Znajduje się tu także wiele zabytków wartych zobaczenia: kościół św. Leona, dwie wieże ciśnień, kamienice z XIX wieku.

Anemon to roślina należąca do rodziny jaskrowatych, które pochodzą z umiarkowanej strefy półkuli północnej. Anemony inaczej zwane Zawilcami wyrastają z kłącza lub bulwy, osiągają ok 70 cm wysokości. Anemony znane są na całym świecie, jedne kwitną już wiosną, na inne należy zaczekać do jesieni.Wiele gatunków Zawilców rośnie w lasach i na łąkach, także w Polsce możemy spotkać je dziko rosnące. Anemony to także kwiaty wykorzystywane przez florystów. Ich feeria barw stale się powiększa, jednak najbardziej znane to Anemony o białe, różowe lub niebieskie.

Poczta Kwiatowa ® - Gołdap -Jeśli chcesz wysłać kwiaty do innego miasta w Polsce, lub zagranicą. Skorzystaj z naszych usług. Dla nas odległość nie ma znaczenia.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: