Kwiaciarnia Głogów Małopolski

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Głogów Małopolski

Poczta Kwiatowa ® - Głogów Małopolski - Wszystkie osoby przebywające w tym mieście serdecznie zapraszamy do kwiaciarni oznaczonych logiem Poczta Kwiatowa ®. Można tam znaleźć katalogi z pięknymi bukietami, które można zamówić z dostawą do domu.

Głogów Małopolski położone w Kotlinie Sandomierskiej. Życiem kulturalnym w mieście zajmuje się Gminny Dom Kultury i biblioteka, poza tym działają tu Ochotnicza Straż Pożarna, dwie kapele ludowe, Gminna Strażacka Orkiestra Dęta i LKS "Głogovia". Coroczną, najważniejszą imprezą w mieście są Dni Głogowa.

Narcyze to piękne kwiaty, któe znalazły swoje zastosowanie w kosmetyce, a w szczególności w przemyśle perfumeryjnym. Ich zapach jest słodki, intensywny, a nawet hipnotyzujący. Narcyz swoją wonią przypomina mieszankę Hiacynta i Jaśminu. Perfumy z nutą Narcyza polecane są na wieczorne wyjścia. Narcyz biały jest jednym z najczęściej wykorzystywanych kwiatów do produkcji perfum. Tego składnika nie mogło zabraknąć wśród zapachów największych marek m.in. Dior, Versace, czy Chanel.

Poczta Kwiatowa ® - Głogów Małopolski - Nasza sieć umożliwia wysyłkę kwiatów także dla Twoich bliskich zagranicą. Spraw wyjątkową niespodziankę.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: