Kwiaciarnia Głogów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Głogów

Poczta Kwiatowa ® - Głogów - Wybiera za partnerów wyłącznie najlepsze kwiaciarnie w Polsce. Poczta Kwiatowa ® skraca dystans między ludźmi, bez względu na odległość.

Głogów usytuowany jest na pograniczu Pradoliny Barucko-Głogowskiej i Wzgórz Dalkowskich. Obecnie prawie całe miasto leży na lewym brzegu Odry.

Kwiaty Słoneczników to także wspaniały prezent dla kogoś wyjątkowego. Warto w czasie lata obdarować bliską osobę słonecznikowym uśmiechem w postaci pięknego bukietu. W tym wpisie przybliżymy jak pielęgnować te wyjątkowe rośliny jako kwiat cięty. Tuż przed wstawieniem kwiatów do wazonu należy podciąć łodygi i usunąć liście. Słoneczniki najlepiej będą czuły się w przegotowanej, letniej wodzie. Ich żywotność będzie przedłużała częsta zmiana wody oraz przemycie wazonu. Nie jest wskazane częściowe dolewanie płynu. Jeśli otrzymane Słoneczniki będą nieco uszkodzone, wstawmy je na 2 godziny do zimnej wody. Dopiero potem do wazonu.

Poczta Kwiatowa ® - Głogów - Wszystkich, którzy chcą wysłać kwiaty do innego miasta w kraju lub na świecie zapraszamy do kwiaciarni oznaczonych naszym logo..

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: