Kwiaciarnia Garwolin

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Garwolin

Poczta Kwiatowa ® - Garwolin - Odpowiednio dobrane kwiaty mogą odzwierciedlać towarzyszące uczucia. Przekaż miłosną wiadomość w postaci bukietów od Poczty Kwiatowej ®.

Garwolin jest położone nad rzeką Wilgą, w południowo-wschodniej części Równiny Garwolińskiej. Nazwa "Garwolino" pojawia się w zapiskach w latach 1386 oraz 1404, pochodzi od osobowej nazwy Garwoł. Zabytkami w mieście są: zespół dworski z początku XX wieku składający się z dworu, parku spichlerza oraz rządcówka, stajnie koszarowe, park "Sulbiny" oraz kościół parafialny pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego z lat 1890-1909.

Hibiskus, nazywany także różą chińską. Ich duże lejkowate kwiaty są zwykle w nasyconych barwach żółci, czerwieni, różu. Mimo, że kwiaty żyją 1-2 dni, bardzo szybko pojawiają się nowe. Co za tym idzie, Hibiskus kwitnie “ciągle”. Hibiskus to bardzo popularna roślina doniczkowa ze względu na łatwość w uprawie i wyjątkowy wygląd. Roślina ta to przybyszka. Należy do rodziny malwowatych i przybyła do Europy z Chin. Róża chińska w naturalnym środowisku może dorosnąć nawet do 5 metrów. Niestety te, które uprawiamy w naszym kraju są niższe.

Poczta Kwiatowa ® - Garwolin - Kwiaciarnie w Garwolinie z chęcią dostarczą kwiaty do ponad 17 tysięcy mieszkańców piękne kwiaty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: