Kwiaciarnia Ełk

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ełk

Poczta Kwiatowa ® - Ełk - Każdy, kto chce obdarować bliskich bukietem może złożyć zamówienie w partnerskich kwiaciarniach oznaczonych logo Poczty Kwiatowej ®.

Ełk położony jest na terenach północno-wschodniej Polski. Miasto jest jednym z największych ośrodków gospodarczych i kulturalnych w regionie. Pierwsze informacje na temat miejscowości pochodzą z XV wieku. Przebywając w mieście warto zobaczyć katedrę pw. św. Wojciecha, ruiny zamku krzyżackiego. Bardzo ważnymi elementami w krajobrazie miasta są parki i tereny zieleni miejskiej.

Storczyki to piękne rośliny, które nadadzą elegancji i klasy każdemu pomieszczeniu. W tym wpisie przedstawimy kilka rodzajów tych roślin. Dendrobium to jedna z najpopularniejszych Orchidei, która jak każdy Storczyk uwielbia wilgoć. Ich ogromne zróżnicowanie form i kolorów sprawia, że pasują do każdego wnętrza. Inną ciekawą i dość prostą w uprawie jest Vanda, która może dorastać do 150 cm. Kwiaty Vanda mogą się pojawiać w każdej porze roku, jednak najczęściej od wiosny do jesieni.

Poczta Kwiatowa ® - Ełk - W naszych kwiaciarniach zapewniamy wysoką jakość usług, zawsze świeże kwiaty i oryginalne pomysły.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: