Kwiaciarnia Elbląg

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Elbląg

Poczta Kwiatowa ® - Elbląg - Każda kwiaciarnia w Elblągu oznaczona logo Poczty Kwiatowej ® może przyjąć zamówienie na dostawę kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce.

Elbląg jest bardzo zielonym miastem. Oprócz skwerów i parków turyści mogą spacerować po lesie Bażantarnia, który nazywany jest zielonymi płucami miasta. Skoro mowa o płucach, to pewnie niewiele osób wie, że storczyk (nazywany orchideą) należy do roślin, które w nocy produkują tlen i pochłaniają CO2. Aby dłużej korzystać z właściwości leczniczych tych tajemniczych kwiatów, warto poświęcić czas na ich pielęgnację. Większość storczyków to epifity, dla których powinniśmy przygotować podłoże m.in. z kory sosnowej, łupiny orzecha kokosowego, torfu, węgla drzewnego. Ważne jest, aby miały ciągły dostęp powietrza do korzeni.

Poszczególne odmiany Storczyków mają swoje temperaturowe upodobania, jedne są ciepłolubne, umiarkowane i zimnolubne. Istotne dla tych kwiatów jest oczywiście światło, lubią stanowiska jasne np: na parapetach. Storczyki są wymagającymi roślinami, które z pewnością nie lubią być przelewane, najlepiej zanurzyć doniczki na 15-30 min.

Poczta Kwiatowa ® - Elbląg - Dostarczamy emocje, jesteśmy pośrednikiem uczuć między dwojgiem ludzi, a przede wszystkim kwiatowym ekspertem.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: