Kwiaciarnia Działdowo

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Działdowo

Poczta Kwiatowa ® - Działdowo - Kwiaty na ślub, gratulacje z okazji narodzin dziecka, eleganckie kosze prezentowe i wiele innych. Sprawdź co Poczta Kwiatowa ® przygotowała dla Ciebie?

Działdowo to piękna miejscowość, która może poszczycić się bardzo bogatą historią. Działdowo jest bardzo dobrze zorganizowanym ośrodkiem przemysłu oraz handlu. Działa tutaj wiele placówek kultury.

Hibiskus to piękne roślina, która przybyła do nas z terenów Azji. Hibiskus oczarowuje swoimi pełnymi kwiatami i błyszczącymi liśćmi. Zazwyczaj jego kwiaty możemy podziwiać od maja do późnej jesieni.roślina ta ma nawet swoją legendę. Mówi ona, że kwiaty powstały z łez opłakującego swoją żonę mężczyzny. Niektórzy uważają, że Hibiskus jest szkodliwy dla zdrowia. Jest z tym także związana historia z lat 60-tych ubiegłego wieku. Podobno w jednym ze szpitali Hibiskus nie mógł spokojnie rosnąć, ponieważ był obrywany przez pacjentów. Personel, aby ochronić roślinę podpisał ją. "roślina szkodliwa dla zdrowia". Roślina oczywiście została uratowana, ale nieco nadszarpnęła “renomę” Hibiskusa.

Poczta Kwiatowa ® - Działdowo - Zapytaj o nasze katalogi w kwiaciarniach oznaczonych słynnym logo.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: