Kwiaciarnia Dobre Miasto

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Dobre Miasto

Poczta Kwiatowa ® - Dobre Miasto - Jaka jest naprawdę trafiona niespodzianka? My wiemy - bukiety od Poczty Kwiatowej ® dostarczone pod wskazany adres, tam gdzie znajduje się Twoja ukochana osoba.

Dobre Miasto - miasto w powiecie olsztyńskim, położone na Pojezierzu Olsztyńskim nad Łyną. Zabytkami, które warto obejrzeć są: klasycystyczny kościół ewangelicki, który był budowany w latach 1830-1832, a także późnobarokowa kaplica pod wezwaniem św. Mikołaja z 1740 roku, fragmenty murów obronnych z gotycką wieżą z XIV wieku oraz gotycki kościół pod wezwaniem Najświętszego Zbawiciela i Wszystkich Świętych z późnobarokowym ołtarzem, rzeźbą Madonny z XV wieku.

Właściwości lecznicze Mięty doceniali już starożytni. Roślinę tę możemy wykorzystywać w wielu dolegliwościach zdrowotnych. Napary ze świeżych i suszonych liści wspomagają trawienie. Dla osób, które mają problemy z układem oddechowym lub przeziębionym zaleca się m.in. inhalacje parą wodną z dodatkiem liści Mięty. Z kolei olejek miętowy dobrze działa na ból głowy. Zapach tej rośliny najpierw pobudza, a następnie rozluźnia nerwy odpowiedzialne za ból.

Poczta Kwiatowa ® - Dobre Miasto - Przekaż uczucia zapisane w pięknych bukietach, stworzonych przez najlepszych florystów współpracujących z Pocztą Kwiatową ®. Podaruj prezent, który będzie niezapomniany.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: