Kwiaciarnia Dąbrowa Tarnowska

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Dąbrowa Tarnowska

Poczta Kwiatowa ® - Dąbrowa Tarnowska - Wiemy, że odpowiednio dobrane kwiaty mogą odzwierciedlać uczucia i emocje. Przekaż miłosną wiadomość w postaci bukietów od Poczty Kwiatowej ®. Zamów już dziś.

Dąbrowa Tarnowska - miasto w powiecie dąbrowskim, położone na pograniczu Pogórza Karpackiego i Kotliny Sandomierskiej, nad rzeką Breń. Dąbrowa Tarnowska została założona w 1442 roku, natomiast prawa miejskie uzyskała w 1693. Zabytkami miasta są: synagoga, która powstała w XIX wieku, kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych, cmentarz wojenny z czasów I wojny światowej.

Granat to roślina, która daje owoce o dobroczynnych właściwościach działających na trawienie, odporność i serce. Jakie zalety niesie za sobą spożywanie tego pysznego owocu? Granat znany był już w starożytnych Chinach, gdzie uważany był za życiodajny owoc. Sok leczył rany, korzenie pomagały w walce z tasiemcem. Z kolei kwiat był pomocy przy cukrzycy. Obecnie Granat działa przeciwko wolnym rodnikom, chorobom serca. Granat działa także odmładzająco, regeneruje skórę.

Poczta Kwiatowa ® - Dąbrowa Tarnowska - Kwiaty dostępne w naszej ofercie są świeże i pachnące. Poczta Kwiatowa ® to lider branży florystycznej w Polsce.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: