Kwiaciarnia Dąbrowa Górnicza

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Dąbrowa Górnicza

Poczta Kwiatowa ® - Dąbrowa Górnicza - Podaruj najbliższym to, co najlepsze i eleganckie. Kwiaty, słodkie prezenty pasują na każdą okazję. Sprawdź, co jeszcze przygotowała Poczta Kwiatowa ®.

Dąbrowa Górnicza położona jest na Wyżynie Śląskiej. Turyści, przebywający w tej miejscowości, powinni koniecznie zobaczyć Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Anielskiej, Pałac Kultury Zagłębia, młyn z XVIII wieku w Ratanicach, Kościół św. Barbary i inne zabytki. Miasto jest bardzo dobrze rozwinięte pod względem gospodarczym. Znajduje się tu największa w Polsce huta stali. Działa tu także wiele instytucji kultury.

Jednymi z najbardziej lubianych kwiatów domowych są Fiołki afrykańskie. Możemy je spotkać m.in. w kolorze: białym, różowym, fioletowym, czerwonym. Rośliny te kwitną obficie, a odpowiednia pielęgnacja sprawi, że będą ozdobą przez cały rok. Ważne jest stanowisko, jasne, ale nienarażające roślinę na ostre słońce. Zbyt duże nasłonecznienie sprawia, że Fiołek straci swój soczysty kolor i mogą pojawić się na nim żółtawe plamki. Fiołki lubią dość obfite podlewanie, najlepiej to robić “od podstawki”. Wiosną, aż do jesieni to okres, w którym można wspomóc Fiołki uniwersalnym nawozem.

Poczta Kwiatowa ® - Dąbrowa Górnicza - Wyślij kwiaty do bliskich z Dąbrowy Górniczej, innego miasta w Polsce, a nawet zagranicą.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: