Kwiaciarnia Człuchów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Człuchów

Poczta Kwiatowa ® - Człuchów - Kwiaciarnia Poczta Kwiatowa dowozi kwiaty także na terenie miasta Człuchów. Piękne, świeże bukiety to jej specjalność.

Człuchów leży na północy Polski, na terenie województwa pomorskiego. Miasto jest jednym z najstarszych ośrodków na Pomorzu – prawa miejskie otrzymało już w 1348 roku. W przeszłości Człuchów był własnością Zakonu Krzyżackiego. W mieście podziwiać można wiele zabytkowych obiektów: gotycka wieża zamkowa, dwór murowano-szachulcowy, wiele kamienic i willi. Warto wspomnieć, że w mieście istniał zamek krzyżacki, drugi co do wielkości po obiekcie w Malborku.

Czapetka samarangijska nazywana także różanym jabłkiem to roślina, która rośnie Rośnie m.in. w Birmie, Tajlandii, Tajwanie, Malezji, Nowej Gwinei i Wyspach Salomona. Czapetka samarangijska jest drzewem dorastającym do 15 metrów wysokości. Liście Czapetki są charakterystyczne zaokrąglone, u nasady sercowate. Drzewo rodzi owoce i pachnące kwiaty. Drewno Czapetki wykorzystuje się na Filipinach do budowy chat.

Poczta Kwiatowa ® - Człuchów - Podaruj radość, jaką sprawia otrzymanie bukietu w nieoczekiwanym momencie w domu, lub w pracy. Sprawdź ofertę Poczty Kwiatowej ®.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: