Kwiaciarnia Czeladź

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Czeladź

Poczta Kwiatowa ® - Czeladź - Złóż zamówienie na piękne, kwiatowe kompozycje z dostawą w dowolne miejsce w Polsce i zagranicą. Spraw radość i niespodziankę razem z Pocztą Kwiatową ®.

Czeladź leży w Zagłębiu Dąbrowskim, nad rzeką Brynicą. Jest najstarszym miastem w swoim powiecie oraz w Zagłębiu. Prawa miejskie otrzymało w XIII wieku. Życiem kulturalnym w mieście zajmuje się Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Nogajowej, Muzeum Saturn, Galeria Elektrownia, Spółdzielczy Dom Kultury "Odeon" oraz Stowarzyszenie Art Traffic i KWK Zapaść.

Hortensja ogrodowa ma duże, kuliste kwiatostany, które zachwycają miłośników florystyki. Hortensje to rośliny, o które musimy zatroszczyć się także, kiedy pojawiają się pierwsze przymrozki. Krzew należy zabezpieczyć najpierw agrowłókniną. Bryłę korzeniową najlepiej podsypać korą. Na koniec całość osłonić matą słomkową i przewiązać sznurkiem. Tak zabezpieczona Hortensja powinna przezimować, jednak pamiętajmy, aby odkrywać ją stopniowo. W naszym klimacie czasem majowe poranki witają nas przymrozkami.

Poczta Kwiatowa ® - Czeladź - Dołoży wszelkich starań, aby dostarczony bukiet cieszył odbiorcę. Sprawdź, jak działa najlepsza sieć kwiaciarni.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: