Kwiaciarnia Cieszyn

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Cieszyn

Poczta Kwiatowa ® - Cieszyn - Kwiaciarnie w Cieszynie mają za zadanie obsłużyć mieszkańców, którzy są ich klientami, szczególnie w świąteczne dni. Floryści współpracujący z Pocztą Kwiatową ® tworzą piękne bukiety kwiatów.

Pierwsza zapisana wzmianka o Cieszynie pochodzi z 1155 roku, znana była wtedy jako "Tessin", umieszczona została w bulli papieża Hadriana IV dla biskupa wrocławskiego Waltera. Zabytkami w mieście są: Wzgórze Zamkowe i znajdujące się na nich gotycka wieża zamkowa z XIV wieku, XVI-wieczna romańska rotunda św. Mikołaja, fragmenty piastowskiego zamku, park angielski z pomnikami przyrody oraz pałac Habsburgów z XIX wieku.

Fiołki z powodzeniem możemy też uprawiać w naszych ogrodach. Niektóre odmiany mają właściwości lecznicze, które znane były już naszym parabankom. Kiedyś Fiołki skalne i psie używano jako środka kojącego podrażnioną skórę. Z kolei Fiołek trójbarwny dobroczynnie wpływa na dolegliwości układu moczowego. Reguluje także przemianę materii oraz pomaga w leczeniu trądziku. Działanie kojące skórę oraz właściwości pomagające w leczeniu choroby wieńcowej i nadciśnieniu ma Fiołek Polny. Fiołki to rośliny dosyć łatwe w uprawie, dlatego warto chociażby ze względu na właściwości zdrowotne mieć je w swoich ogródkach.

Poczta Kwiatowa ® - Cieszyn - Współpracujące z nami kwiaciarnie czekają na mieszkańców Cieszyna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: