Kwiaciarnia Ciechocinek

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ciechocinek

Poczta Kwiatowa ® - Ciechocinek - Uroczystość firmowa, czy spotkanie z przyajciółmi. Zamów piękne kompozycje z Poczty Kwiatowej ®, które ozdobią każde wnętrze.

Ciechocinek to jedno z najsłynniejszych miast o charakterze uzdrowiskowym. Co roku przyjeżdża tu wielu kuracjuszy i turystów, którzy chcą zasmakować leczniczych wód, wyjątkowego klimatu i odpocząć wśród licznych skwerów, kwietników i dywanów kwiatowych.

Mieczyki to niestety rośliny, które są często atakowane przez choroby i szkodniki. Jak zapobiegać i leczyć? Już wyjaśniamy. Pierwszym zabiegiem, który warto wykonać przed sadzeniem rośliny jest moczenie bulwy w roztworach przygotowanych z odpowiednich preparatów. Jedną z chorób, które najczęściej atakują Mieczyki jest Bakterioza. Jej objawy to przede wszystkim brunatnoczarne plamy występujące na bulwach. Mieczyki są atakowane także przez choroby wirusowe i grzybowe.

Poczta Kwiatowa ® - Ciechocinek - Nie mogło nas zabraknąć w tej słynnej wypoczynkowej miejscowości. Na mieszkańców i turystów czekają kwiaciarnie oznaczone słynnym logo.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: