Kwiaciarnia Ciechanów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Ciechanów

Poczta Kwiatowa ® - Ciechanów - To zespół kwiaciarni należących do największej sieci zajmującej się wysyłką kwiatów na obszarze Polski. Natomiast sieć Poczta Kwiatowa ® jest krajowym przedstawicielem największej organizacji światowej w branży florystycznej - Interflory.

Ciechanów to miasto leżące nad rzeką Łydynią. To stolica północnego Mazowsza i jedno z najstarszych miast w Polsce. Jego historia sięga początków polskiej państwowości. Ciechanów jest miastem o czystym środowisku, na jego terenie znajdują się 2 rezerwaty przyrody.

Ciechanów jako miasto posiadające zamek Książąt, postanowiliśmy powiązać z tematem iście królewskim - kąpieli w płatkach Róż, której Kleopatra zawdzięczała swoją niezwykłą urodę. Taki zabieg może zamienić zwykłą łazienkę w spa. Kąpiel z płatkami Róż przynosi skórze solidną dawkę odżywienia, dlatego warto ją przeprowadzać tak często, jak to tylko możliwe. Płatki czerwonej Róży mają działanie ściągające skórę i antyseptyczne. Głęboko nawilżają skórę i rozjaśniają jej przebarwienia. Z kolei olejek różany ma działanie pobudzające produkcję kolagenu. Po takiej kąpieli skóra będzie delikatna i miękka w dotyku.

Poczta Kwiatowa ® - Ciechanów - Zamów kwiaty w jednej z naszych partnerskich kwiaciarni w Ciechanowie i przekonaj się, jak wyglądają dzieła mistrzów sztuki florystycznej.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: