Kwiaciarnia Chrzanów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Chrzanów

Poczta Kwiatowa ® - Chrzanów - Świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Po złożeniu zamówienia kurier dostarczy bukiet pod wskazany adres. Poczta Kwiatowa ® to sieć kwiaciarni, które łączą bliskie sobie osoby.

Chrzanów prawa miejskie otrzymało 1393 roku. Badacze twierdzą, że nazwa miasta wzięła się od Chrzana – założyciela miejscowości znanego z legend. Po zakończeniu drugiej wojny światowej Chrzanów stał się dobrze rozwiniętym ośrodkiem gospodarczym. W Chrzanowie na pewno warto zobaczyć muzea, zabytkowe kamienice i obiekty sakralne.

Stokrotki to drobne, urocze kwiaty, które subtelnie ozdabiają nasze ogrody i rabaty. Wyglądem przypominają kwiaty rysowane w bajkach dla dzieci. Stokrotki kwitną dość wcześnie, bo od kwietnia do czerwca. Najbardziej znana jest dziko rosnąca na trawnikach stokrotka trwała, od której pochodzą inne odmiany. Prosty wygląd Stokrotek jest jednak nieco bardziej skomplikowany. Składa się ona z dwóch rodzajów kwiatów. Żółte, zebrane pośrodku oraz otaczające języczkowate o białym lub różowym kolorze.

Poczta Kwiatowa ® - Chrzanów - Zapraszamy do odwiedzenia naszych kwiaciarni oznaczonych logo, w których można znaleźć wyjątkowe bukiety.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: