Kwiaciarnia Choszczno

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Choszczno

Poczta Kwiatowa ® - Choszczno - Współpracujące z naszą firmą kwiaciarnie słyną z indywidualnego podejścia do klienta. Każdy bukiet jest wyjątkowym dziełem sztuki. Zamów kwiaty do dowolnego miasta w Polsce i zagranicą lub odwiedź jedną z placówek oznaczonych logo Poczty Kwiatowej ®.

Choszczno to miasto położone w południowej części województwa zachodniopomorskiego nad jeziorem Kluki. Będąc w tym mieście koniecznie trzeba zobaczyć wybudowany przez J Joannitów gotycki kościół rzymskokatolicki z XIV wieku pod wezwaniem Narodzenia NMP, teren Starego Miasta, a w szczególności rynek staromiejski, który podczas wojny doznał szeregu zniszczeń.

Symbolika roślin jest tak bogata i różnorodna, taką też ma i Konwalia. Zaczniemy od symboliki związanej z chrześcijaństwem. według niektórych podań kwiaty te pochodzą od łez Ewy, która została wyrzucona z Raju, lub od łez Matki Boskiej, kiedy płakała nad ukrzyżowanym Jezusem. Z kolei w mitologii germańskiej była związana z boginią wiosny. Konwalie nieodłącznie były i są kojarzone z niewinnością i delikatnością. Dlatego też do tej pory są częstym atrybutem panien młodych, czy dziewczynek idących do Pierwszej Komunii Świętej.

Poczta Kwiatowa ® - Choszczno - Piękne kwiaty to najlepszy pomysł na prezent dla bliskich. Świętuj urodziny, imieniny i wiele innych, wysyłając do jubilata piękne kwiaty.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: