Kwiaciarnia Chorzów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Chorzów

Poczta Kwiatowa ® - Chorzów - Zachwyć swoich najbliższych eleganckim lub nowoczesnym bukietem. Współpracujący z Pocztą Kwiatową ® floryści stworzą niezapomniane kompozycje, które podkreślą wagę Twoich uczuć.

Chorzów leży nad rzeką Rawą. Miasto zostało założone w 1257 roku, a w 1868 otrzymało prawa miejskie. Chorzów może poszczycić się wieloma zabytkowymi obiektami architektonicznymi. Wśród nich na największą uwagę zasługują: Teatr Rozrywki, Kościół Św. Wawrzyńca, Kościół im. Elżbiety, Gmach Urzędu Pocztowego, dawny ratusz Wielkich Hajduk.

Hortensje to bez wątpienia piękne rośliny, które ożywią każde wnętrze i podkreślą urok naszych ogrodów. Rośliny te miały także swoje medyczne zastosowanie. Hortensja zawiera hydranginę, która w śladowych ilościach działa moczopędnie i napotnie. Liście Hortensji stosowano w leczeniu malarii. Z kolei w medycynie dalekowschodniej Hortensji używano w leczeniu zaburzeń układu moczowego. Hortensja znana była także Indianom, którzy wyciąg z korzenia tej rośliny stosowali w leczeniu kamicy nerkowej.

Poczta Kwiatowa ® - Chorzów - Zdolni floryści, szybka dostawa - to znak rozpoznawczy naszych kwiaciarnii. Sprawdź, co kryje się w naszej ofercie.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: