Kwiaciarnia Chojna

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Chojna

Poczta Kwiatowa ® Chojna - Złóż zamówienie na bukiet w kwiaciarni oznaczonej logo Poczta Kwiatowa®, a nasi kurierzy dostarczą kwiatową przesyłkę nawet już w 2 godziny.

Chojna to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, nad rzeką Rurzycą. Miejscami wartymi obejrzenia w Chojnie to: gotycki ratusz z XIII wieku, który obecnie funkcjonuje jako centrum kultury, wcześniej był siedzibą władz miasta, Kościół Najświętszej Marii Panny z XV wieku oraz obwarowania miejskie - Brama Barnkowska, Brama Świecka i mury obronne, którymi miasto zostało otoczone w XIII wieku.

Lilie to popularnych i cenione kwiaty, które doskonale sprawdzają się zarówno jako ozdoba ogrodu, jak i część bukietu. Z kolei Lilie wodne są wyjątkowo uroczymi roślinami, które mamy w oczkach wodnych i sadzawkach. Lilie wodne znane są w Polsce nenufary lub grzybienie. U większości odmian Lilii wodnych kwiaty pojawiają się od czerwca do września. Są i takie odmiany, które kwitną nawet do listopada. Rośline te w zależności od odmian różnią się kolorami, strukturą liści i oczywiście rozmiarami. U odmian miniaturowych kwiaty Lilii wodnych mają ok 5 cm ,a u największych mogą mierzyć nawet 30 cm.

Poczta Kwiatowa ® Chojna - Kwiaciarnie w Chojnie mają za zadanie dostarczyć świeże kwiaty 8 tysiącom mieszkańców tej miejscowości.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: