Kwiaciarnia Bydgoszcz

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Bydgoszcz

Poczta Kwiatowa® – Bydgoszcz współpracuje wyłącznie z najlepiej wykwalifikowanymi florystami w mieście. Dostawa kwiatów pierwszorzędnej jakości i profesjonalna obsługa zapewniły naszej firmie możliwość stworzenia największej sieci wysyłającej kwiaty w kraju.

Bydgoszcz jest jednym z największych miast w Polsce, które oprócz atrakcji historycznych - słynie z dużej liczby parków. To malownicze miasto nad rzeką ma największy w Polsce park miejski w Myślęcinku, którego powierzchnia zajmuje 800ha oraz największe w kraju alpinarium. Ogród Botaniczny obfituje w wiele gatunków roślin dziko rosnących. Jedną z bardziej znanych jest Mieczyk. Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa oznaczającego "miecz". Ze względu na charakterystyczny kształt liści nazywany jest także “Lilią Mieczową”. Roślina ta należy do bylin cebulowych pochodzących z regionów Afryki. Znana jest już od czasów starożytnych, a jej ogrodowe odmiany wykorzystywane są w bukieciarstwie.

Poczta Kwiatowa® – Bydgoszcz to najwyższy standard usługi dostarczania kwiatów pod wskazany adres. Dostarczymy dla Ciebie przesyłkę kwiatową na terenie całego miasta. I odwrotnie – zamawiając kwiaty w jednej z naszych kwiaciarni oznaczonej logiem Poczty Kwiatowej® możesz wskazać adresata w dowolnym miejscu w całym kraju.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: