Kwiaciarnia Brzozów

Produkty dostępne w miejscowości Kwiaciarnia Brzozów

Poczta Kwiatowa ® - Brzozów - Florystki współpracujące z Pocztą Kwiatową ® tworzą piękne bukiety kwiatów, które można wręczyć ukochanej osobie, ale nie tylko, ponieważ nadają się na każdą okazję.

Brzozów to miasto położone centralnie na Pogórzu Dynowskim, nad rzeką Stobnicą, w Euroregionie Karpackim. Początki miejscowości sięgają XIV wieku, a jej nazwa pochodzi od lasu Brzozowe. Dom Kultury działa od 1956 roku, zajmuje się on organizacją życia kulturalnego, ale i sportowego w mieście. Funkcjonuje w nim kilkanaście zespołów artystycznych.

Nie od dziś wiadomo, że olejek eteryczny z Narcyza koi nerwy, zmniejsza napięcie i stres. Olejek z tej rośliny jest dość ekskluzywnym i drogim produktem.Produkowane są przede wszystkim we Francji i Holandii. Dzieje się tak ze względu na metodę uzyskiwania. Aby uzyskać 1 kg tzw konkretu potrzeba ok 500 kg Narcyzów. Metodami, którymi otrzymuje się olejek są: ekstrakcja komponentów zapachowych za pomocą tłuszczów lub lotne rozpuszczalniki. Na olejek przeznaczane są różne gatunki tych roślin, jednak zdecydowanie najpopularniejszym jest Narcyz biały.

Poczta Kwiatowa ® -Brzozów - Kwiaty towarzyszą nam od zawsze. Kupujemy je m.in. bliskim, partnerom biznesowym. Sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie nasza firma.

Wybierz miasto odbiorcy

Województwo: